Salon sprzedaży rozwiązań firmy wodtke

Wolnostojące piece na drewno i pellet, bio kominki, paleniska.

Przede wszystkim jakość

Naszym rozwiązaniom zaufały biura projektowe szukające dla swoich Klientów minimalistycznych, nowoczesnych pieców i źródeł ciepła. Piece wodtke znajdują uznanie nie tylko dzięki ich wyglądowi. Są polecane wśród Klientów szukających optymalnych rozwiązań również ze względu na najwyższą jakość wykonania (wysokiej jakości zabezpieczenia antykorozyjne i np elementy ze szkła hartowanego) i nowoczesne technologie (air+ i water+), które wpływają na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania, są polecane wśród Klientów szukających optymalnych rozwiązań.

Czyste piece na drewno

Piece na drewno i brykiet drzewny/brykiet węgla bunatnego dostępne w naszej ofercie to urządzenia pozwalające na czyste i wygodne spalanie drewna. Piec może być nie tylko źródłem ciepła, ale też centralnym punktem wnętrza przyjaznego dla domowników i gości.

Pellet paliwo przyszłości

Zanieczyszczenie środowiska i skutki jakie powoduje wpływają na nas coraz bardziej, na szczęście problem ten dostrzegany jest coraz wyraźniej. Poszukiwania ekologicznych rozwiązań związanych z ogrzewaniem mieszkań i apartamentów zwróciły się w kierunku pelletu – ekologicznego materiału opałowego powstającego z odpadów przy produkcji wyrobów drzewnych.

Piece zasilane pelletem (np. drzewnym) są wydajnymi energetycznie, nowoczesnymi urządzeniami. Urządzenia wodtke dają możliwość automatyzacji pracy i zapewniają najwyższą możliwą czystość spalania.

Piękno wzornictwa przemysłowego

Piece firmy wodtke to spełnienie oczekiwań ludzi poszukujących ponadczasowego wyglądu połączonego z funkcjonalnością. Wybierając urządzenie grzewcze wodtke (piec albo piecyk) nie musimy iść na kompromis jeśli chodzi o wygląd. Dizajnerskie projekty, projektowane z zachowaniem zasad rządzących ponadczasową estetyką są miłe dla oka i stanowią uzupełnienie eleganckiego wnętrza.