Kontakt

Solutions for Technology Sp. z o.o.
Wdrażamy nowoczesne rozwiązania IT dla firm - co możemy dla Ciebie zrobić?
Adres:
ul. Wspólna 3a, 45-837 Opole
Telefon:
+48 77 474 32 01
Mail:
biuro@s4tech.pl
Zapytania:
Joanna Pupin
Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży
Tel.: +48 723 777 999
jpupin@s4tech.pl
Beata Lech 
Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży 
Tel.: +48 693 175 129 
blech@s4tech.pl
W sprawach handlowych:
Dariusz Poborski
Manager ds. Kluczowych Klientów
dpoborski@s4tech.pl
Krzysztof Berdella
Manager ds. Kluczowych Klientów
kberdella@s4tech.pl
W sprawach technicznych:
Tomasz Wosnica
Specjalista ds. rozwiązań sieciowych
Tel.: +48 609 161 060
twosnica@s4tech.pl
Kamil Mikłuszka
Specjalista ds. rozwiązań chmurowych
Tel.: +48 601 368 518
kmikluszka@s4tech.pl
W sprawach księgowych:
Krzysztof Szewerniak
Główny księgowy
Tel.: 601 369 281
kszewerniak@s4tech.pl
W sprawach logistyki:
Oskar Cudak
Kierownik ds. logistyki
Tel.: 885 180 800
ocudak@s4tech.pl
crossmenu